Jakie auto wynająć na wakacje?

Możliwość wynajęcia samochodu na wakacyjny wyjazd to atrakcyjna propozycja dla osób, które pragną zapewnić sobie wygodę podróżowania, bez konieczności korzystania ze środków transportu publicznego. Na takie rozwiązanie często decydują się nie tylko osoby nieposiadające własnego samochodu, ale także właściciele pojazdów z segmentu miejskiego, poszukujący nieco bardziej przestronnego modelu. Dlatego warto zastanowić się, jakie auto na wakacje wybrać, aby zapewnić sobie maksymalny komfort podróżowania.

Idealny samochód na wakacje – wyposażenie
Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia wynajmowanego pojazdu, powinna być klimatyzacja, która pozwoli na stworzenie optymalnych warunków w jego wnętrzu. Niektóre wypożyczalnie proponują także modele wzbogacone o klimatyzację dwustrefową, umożliwiającą dopasowanie temperatury pod kątem indywidualnych preferencji podróżujących.

Wyjazd na wakacje w gronie najbliższych i przyjaciół wiąże się z koniecznością zabrania wielu toreb i walizek. Dlatego wybierając idealny samochód na urlop, warto zwrócić uwagę na pojemność bagażnika.

Pomocna może okazać się również nawigacja GPS w języku polskim. Dzięki niej, możliwe będzie skrócenie czasu podróży, dzięki zaplanowaniu precyzyjnej trasy, pozwalającej na łatwe dotarcie do miejsca docelowego.

Auto na wakacje z wypożyczalni – na co zwrócić uwagę?
Znalezienie idealnego modelu to tylko połowa sukcesu. Konieczny jest także wybór odpowiedniej wypożyczalni.
Niezwykle ważną kwestią, którą należy zweryfikować przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty danej wypożyczalni, jest całkowity koszt wynajmu oraz warunki korzystania z pojazdu. Jasno sformułowana umowa, z uwzględnieniem dodatkowych opłat, pozwoli cieszyć się wypoczynkiem bez obaw o naliczenie dodatkowych kosztów.

Warto również sprawdzić zakres ubezpieczenia oferowanego przez firmy wynajmujące auta, wybierając wypożyczalnię proponującą auta z ubezpieczeniem podstawowym oraz pakietem AC. Dzięki niemu, możliwe jest ograniczenie ryzyka poniesienia konsekwencji finansowych, w przypadku m.in. uszkodzenia pojazdu.

Jeśli pragniesz wynająć bezpieczne i wygodne auto na wakacje, dopasowane do Twoich potrzeb, sprawdź ofertę naszej wypożyczalni!

Godziny otwarcia:

Weekdays: 09.00am to 16.00pm

Sunday: Closed

Samochody prosimy rezerwować minimum dzień wcześniej

Dane teleadresowe

ul. Pułaskiego 24
42-300 Myszków
woj. śląskie

email: biuro@juracars.pl
tel.: 574 302 355

© 2018 juracars.pl